Дослідження: У виборі пари ми і досі... неандертальці - homo neandertalensis 3001Спільне дослідження вчених із кількох університетів Америки і Європи засвідчило, що сучасна людина обирає собі пару так само, як і… неандертальці.

Чоловіки звертають увагу насамперед на фізичну привабливість жінки. Жінок ж найбільше цікавлять матеріальне становище і морально-вольові якості чоловіків. Тобто, жінки використовують свою красу, щоб привернути увагу більш «якісних» представників сильної статі, в свою чергу, чоловік перебуває у постійному пошуку привабливої жінки, яка погодиться поєднатися з ним.
Автори дослідження резюмують, що подібна модель відбору довела свою життєздатність протягом багатьох тисячоліть і дозволяє людському роду успішно народжувати здорове, красиве і талановите потомство.
Цей висновок зробили у результаті серії тестів. Кільком десяткам людей пропонувалося взяти участь у серії міні-побачень із незнайомими представниками протилежної статі. Після кожного побачення, чоловіки і жінки відзначали — чи хотіли б вони знову зустрітися. Крім цього, вони заповнювали докладні анкети, в яких відзначали якості, на підставі яких вони обирають свою ідеальну половину, наприклад, фізична привабливість, фінансовий статус, стан здоров’я та батьківські таланти.
Чоловікам подобалися симпатичні жінки, а жінки звертали увагу в першу чергу на рівень достатку, кар’єрні перспективи і схожі характеристики чоловіків. При цьому, представниці прекрасної статі проявляли помітно велику розбірливість: якщо чоловіки бажали продовження побачень з кожною другою жінкою, то жінки були зацікавлені лише в кожному третьому чоловікові, з якими вони перетнулися на бліц-побаченні.
Дослідження провели Університет Індіани, Берлінський Університет Гумбольдта, Лондонська Школа Економіки і Університет Единбургу.

За матеріалами vikna.if.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *