До кінця 2013 року у Полтавській області поставили за мету відкрити ще 16 оновлених дитсадків. Про це повідомив на селекторній нараді у Полтавській ОДА заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль.

За його словами, з початку року в області вже відкрили 4 дитсадка.

«Цьогоріч відкриттю та реконструкції дошкільних навчальних закладів приділяється велика увага. Доручення охопити якнайбільше дітей дошкільною освітою ставить перед нами Президент України Віктор Янукович у своїх ініціативах “Діти – майбутнє України”. Тому це питання знаходиться на особливому контролі», – наголосив Олександр Коваль.

На нараді сказали, що серпні, до Дня незалежності, відкриють у пристосованих приміщеннях два ДНЗ в Кобеляцькому районі. У вересні – у Чутівському , у жовтні – у Великобагачанському, у листопаді ще три ДНЗ запрацюють у Новосанжарському та Хорольському районах.

На останній місяць року запланували відкриття садочків у Великобагачанському, Кобеляцькому, Новосанжарському, Семенівському та Чутівському районах.

Також до Дня міста (23 вересня) запрацюють 4 оновлених дитсадки у Полтаві.

«За останні 3 роки в області відкрили 87 ДНЗ. Громада завжди такі події сприймає позитивно», – зазначив заступник голови ОДА Олександр Коваль.

Загалом в Полтавській області нині діють 606 ДНЗ, у яких виховують 45 тис. 600 дітей.

Полтавська ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу