До Дня Незалежності України у столиці на повну потужність запрацює ще 5 відновлених дошкільних навчальних закладів, а саме: ДНЗ № 798 (вул. Академіка Заболотного, 70-А),у Голосіївському районі, ДНЗ № 7 (просп. Петра Григоренка, 21-А) у Дарницькому районі, ДНЗ № 485 (вул. Ентузіастів, 13-Б) у Дніпровському районі, ДНЗ № 572 (просп. Оболонський, 14-Г) в Оболонському районі, а також ДНЗ № 567 (вул. Академіка Булаховського, 28-А) у Святошинському районі.

Про це повідомила директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Оксана Добровольська. 

Першого вересня відбудеться відкриття нової загальноосвітньої школи на 33 класи «Гімназія Київська Русь» на житловому масиві Осокорки у Дарницькому районі.

Цього ж дня відбудеться відкриття приватної російсько-української гуманітарної гімназії. Цей гуманітарний проект реалізується у межах міжурядового меморандуму між міністерствами освіти України та Росії, «Промінвестбанком» і його головним акціонером – державною корпорацією «Зовнішекономбанком».

«Сьогодні ми відродили підтримку матеріально-технічної бази за відповідними програмами. Ще у січні, коли розпочався новий фінансовий рік, були підтримані і підписані конкретні програми: оновлення дитячих садочків, оновлення вікон у дитсадках, ремонт харчоблоків, ремонт і підготовка технологічного обладнання, деякі запроваджено вперше. Минулого року школи, які подали власні проекти і стали переможцями, отримали по 280 тисяч гривень для впровадження енергозбережних заходів, технологій та інновацій. Наразі між департаментом та енергетичною компанією «ДТЕК» підписано меморандум про спільну роботу. Для подальшої реалізації проектів енергозбереження компанія виділяє один мільйон гривень», – зазначила Оксана Добровольська.

Київська МДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу