Шкільне радіо «Пятнашка» цього тижня вперше вийшло в ефір в краснолуцькій школі №15 на Луганщині.Ідея його створення з’явилася восени минулого року.

 

Реалізувати заплановане школі допоміг генеральний директор Луганської обласної телерадіокомпанії Родіон Мірошник. «У жовтні 2011 року ми з директором школи зустрілися і подумали, що варто створити шкільне радіо. Ми вирішили, що це будуть не просто розвішені по школі динаміки, а це буде справжнє шкільне радіо», – зазначив Родіон Мірошник.  За його словами, радіо «Пятнашка» побудоване за професійним стандартам, учні школи і за сумісництвом радіоведучі вже вирішили, які програми виходитимуть в ефір, яка музика звучатиме у школі.

Для того, щоб перший млинець не був , як то кажуть, глевким, учні школи № 15 попередньо отримали перші уроки майстерності на Луганському обласному радіо «Пульс FM». Крім цього, шкільне радіо вже оснастили ефірним комп’ютером, мікшером і мікрофоном, тепер початківці -ведучі зможуть створювати повноцінні передачі, які почують усі школярі.  За словами генерального директора ЛОДТРК, якщо школярі з усією відповідальністю поставляться до роботи, то найкращі програми вийдуть в ефірі Луганського обласного радіо.

Коментуючи для журналістів перспективи творчого проекту, Родіон Мірошник сказав, що він перший, але не єдиний: обласна телерадіокомпанія надасть усю можливу допомогу всім, хто побажає таким самим чином залучати дітей до творчості, до спільної діяльності, яка в майбутньому може стати професійною. Він також зазначив, що все обладнання для повноцінного шкільного радіо придбано на спонсорські кошти.

За матеріалами Схід-Інфо

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу