Уряд контролює підготовку до навчального року - school2503У навчальних закладах України й надалі продовжується підготовка до навчального року.
Прем’єр-міністр України Микола Азаров у ході робочої поїздки на Луганщину вирішив позапланово перевірити підготовку школи-гімназії №30 Луганська до нового навчального року.

«Я попросив керівництво міста і області позапланово заїхати у будь-яку школу, яка трапиться нам по дорозі. Ми заїхали у школу №30. Вона активно готується до 1 вересня. Ми побачили, що школа практично готова до навчального року: вона повністю забезпечена підручниками, що надзвичайно важливо, а також вирішені всі інші організаційні питання», – сказав Микола Азаров.

Тим часом коли Дніпропетровщини активно готують до опалювального сезону, окрему увагу приділяють обдарованій молоді. На приклад, у П`ятихатській школі № 2 працюють гуртки: «Редактор», «Психолог», «Вокальний», «Казкотерапія», «Військово-патріотичне виховання» та інші. Учні школи навчаються у П’ятихатській школі мистецтв, займаються у спортивних секціях Дитячо-юнацької спортивної школи, активні учасники обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Учні школи є призерами Дніпропетровського відділення Малої академії наук України з екології та біології; переможцями ІІІ туру Всеукраїнських олімпіад з російської мови, історії та біології; всеукраїнських, обласних та районних конкурсів творчого спрямування.

В цілому до опалювального сезону школи області готові на 92%, дитячі садки – на 95,7%. Зокрема, школи П?ятихатського району підготовлені на 97,1%, а дитсадки – на 100%. Це один з найвищих показників готовності закладів освіти у регіоні.

На Польтавщині особливу увагу приділяють реалізації соціальної ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України» щодо забезпечення доступу кожної дитині до дошкільної освіти, виконання перспективного плану відновлення та відкриття дошкільних навчальних закладів, збільшення кількості місць у вже функціонуючих закладах, запровадження системи електронної реєстрації дітей для подальшого влаштування їх у дошкільні навчальні заклади.

Крім цього, у 2013 році планують придбати ще 4 шкільних автобусів за кошти державного та 10 за кошти обласного бюджету в рамках Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської області на 2011-2015 роки.

На Рівненщині внутрішні вбиральні облаштують у 200 школах.Найбільше теплих туалетів встановлять у Корецькому та Рокитнівському районах – по 21, а також у Рівненському та Сарненському районах – по 19. Водночас у двоповерхових приміщеннях шкіл санвузли планують облаштувати на кожному поверсі. А у 23 навчальних закладах, де технічно неможливо обладнати вбиральні, встановлюватимуть біотуалети. Кошти на це виділяють із місцевих бюджетів.

В закладах також ремонтують класи та господарські приміщення, перевіряють системи опалення, впорядковують прилеглі території.

На Вінниччині працювала державна інспекція закладів освіти з питань моніторингу готовності закладів до нового навчального року. Представники інспекції відвідали 36 закладів – від дитячих садків до технікумів – у восьми районах і двох містах області. Комісія визнала високим ступінь готовності закладів до початку занять.

У столиці ж основна увага у навачльних закладах приділяється питанням житлово-комунального господарства, а саме: утепленню та енергозбереженню. Про це повідомила директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Оксана Добровольська.

Наразі понад 90% столичних закладів освіти готові до роботи в осінньо-зимовий період. Станом на кінець липня відремонтовано 59 дахів, 13 фасадів, 98 зовнішніх та внутрішніх мереж, виконано ремонт та обслуговування 612 модульних індивідуальних теплових пунктів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *