Наразі підготовка українських шкіл до опалювального сезону вийшла на фінішну пряму. Про результати та плани на майбутнє говорили у межах селекторної наради цього четверга. «Підготовлено близько 85 %  – понад 17 тисяч шкіл з 19, 5 тисяч. Особлива увага приділяється якості забезпечення теплом НЗ та впровадженню енергозберігаючих технологій. Для цього проводиться ремонт систем опалення, реконструюють 4,5 тисяч котелень. Наразі стан виконання робіт –  76, 7 %», – повідомив віце-прем’єр-міністр України  Олександр Вілкул
У навчальному 2013 окрім ремонтів та реконструкцій обіцяють відкрити 13 нових шкіл.

Першого вересня 11 новеньких шкіл на три тисячі осіб навчатимуть дітей з в Івано-Франківської, Київської, Львівської , Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Рівненської областей. Ще дві школи в Донецькій та Житомирській областях планують відкрити протягом року.

Особливу увагу приділили оновленню харчоблоків у чотирьох тисячах шкіл та спортивних зал у 3 тисячах НЗ.
Серед питань підготовки освітніх установ до зими є також забезпечення шкіл внутрішніми санвузлами. До 2014 року усі заклади планують обладнати до кінця.

На сьогоднішній день встановлено вже більше однієї тисячі внутрішніх убиралень. До кінця року за словами віце-прем’єра  з’явиться ще одна тисяча.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу