З 20 до 23 серпня 2013 року на території Національного комплексу «Експоцентр України» відбудеться щорічна загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна», присвячена 22-й річниці Незалежності України. 

«Барвиста Україна» – єдиний загальнодержавний виставковий захід, у межах якого одночасно презентуються всі області України, а виробники з усіх куточків країни мають змогу продемонструвати все найкраще, надбане за останні роки. 

У межах загальнодержавної виставкової акції заплановано, що «Барвиста Україна» з 20 до 23 серпня вражатиме досягненнями:

– Всеукраїнський Конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року», де номінується високотехнологічна продукція, товари і послуги, що пропонуються на внутрішні та зовнішні ринки. Фінал Конкурсу та нагородження переможців відбудеться 20 серпня 2013 року в центральному залі павільйону № 1; 

– етнографічна експозиція «Містечко майстрів»;

– ярмарок до Дня Незалежності України. 

Виставка супроводжуватиметься масштабним комплексом презентаційних та культурно-мистецьких заходів, зокрема, проведенням Днів областей, фестивалів, презентацій робіт майстрів декоративно-вжиткового мистецтва областей України. 

Метою проведення виставки та Конкурсу є розгортання міжрегіонального співробітництва, пропаганда здобутків вітчизняних товаровиробників, розширення їх зовнішньоекономічних зв’язків та сприяння залученню інвестицій в економіку регіонів. 

Протягом останніх років виставка «Барвиста Україна» стала одним з найавторитетніших загальнодержавних заходів країни, що привертає все більшу увагу урядових структур, ділових та наукових кіл, засобів масової інформації, пересічних громадян. 

Організатори виставкової акції – міністерства та інші центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації. Національний комплекс «Експоцентр України» – генеральний розпорядник. 

Виставка розміщена в павільйонах № 1, 2, 3, 7, 9, 23 та на відкритих майданчиках Експоцентру.

Офіційне відкриття: 20 серпня о 12.00 на центральній площі Експоцентру. 

Адреса проведення:  м. Київ, проспект Академіка Глушкова,1 (метро «Виставковий центр») 

Довідки за тел.: 38 (044) 596-91-16.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу