Повідомляємо про оприлюднення  на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України (рубрика «Громадське обговорення») проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту». 

Проект Закону розроблено з метою унормування на законодавчому рівні права громадян на здобуття позашкільної освіти за допомогою фізичних осіб – підприємців, які мають ліцензію на право надання освітніх послуг у сфері позашкільної освіти. 

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту надсилати на адресу департаменту відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки України: поштову – пр-т Перемоги, 10, м. Київ, 01001; електронну адресу – а_serednytska@mon.gov.ua (Алла Середницька, начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини департаменту професійно-технічної освіти, тел./факс: 481-32-51). 

А також – на адресу Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва: поштову – вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011; електронну – mail@dkrp.gov.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця від дня оприлюднення проекту регуляторного акта.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу