МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

05.08.2013 р. № 1081

Щодо офіційного

друкованого видання Міністерства 

Відповідно до Законів України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації» та «Про друковані засоби масової інформації», з метою удосконалення організації роботи щодо реалізації принципу відкритості та гласності, формування у суспільстві об’єктивної громадської думки стосовно діяльності Міністерства освіти і науки України, забезпечення потреб навчальних закладів усіх типів, рівнів акредитації та форм власності, підприємств, установ та організацій, юридичних та фізичних осіб, що надають освітні послуги у повному змістовному інформаційному та нормативно-правовому забезпеченні, інформації про присудження наукових ступенів та присвоєння вчених звань, а також актуальних новин, аналітичних матеріалів та іншої інформації, 

НАКАЗУЮ: 

1. Надати статус офіційних друкованих видань Міністерства освіти і науки України:

щотижневій газеті «ОСВІТА УКРАЇНИ»;

збірнику офіційних нормативних документів Міністерства освіти і науки України «Інформаційний збірник та коментарі Міністерства освіти і науки України»;

щомісячній газеті «Спецвипуск газети «Освіта України», присвяченій інформуванню громадськості щодо присудження наукових ступенів і присудження вчених звань.

2. Взяти до відома, що видавництво та розповсюдження, зазначених у пункті 1 наказу періодичних друкованих видань, здійснюється Державним інформаційно-виробничим підприємством видавництво «Педагогічна Преса», засновником якого є Міністерство освіти і науки України.

3. Керівникам структурних підрозділів, центральним органам виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через міністра освіти і науки України, керівникам підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Міністерства, з метою першочергової публікації в офіційних друкованих виданнях Міністерства, подавати Державному інформаційно-виробничому підприємству видавництво «Педагогічна Преса» матеріали та нормативно-правові акти з питань освіти і науки, коментарі та інтерв’ю з посадовими особами Міністерства, а також поточну інформацію про діяльність у галузі освіти.

4. Державному інформаційно-виробничому підприємству видавництву «Педагогічна преса» (Оськін О. Г.):

4.1. забезпечити інформування громадськості щодо реалізації державної політики в галузі освіти і науки;

4.2. з метою розширення мережі передплатників офіційних видань здійснювати щоквартальний моніторинг кількості передплатників офіційних видань Міністерства освіти і науки України;

4.3. забезпечити своєчасне виготовлення та розповсюдження офіційних друкованих видань Міністерства.

5. Керівникам структурних підрозділів, центральним органам виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через міністра освіти і науки України, керівникам підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Міністерства призначити відповідальних працівників за співпрацю з Державним інформаційно-виробничим підприємством видавництвом «Педагогічна преса» для забезпечення надання та висвітлення оперативної інформації.

6. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.02.2012 №164 «Щодо офіційного друкованого видання Міністерства».

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міністра – керівника апарату Дніпрова О. С.  

Міністр

Д. В. Табачник

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу