МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

Від 14.08.13

№ 1/9-548

 

 

Керівникам вищих навчальних закладів І – IV рівнів акредитації,

підприємств, установ та організацій, що належать до сфери

управління Міністерства

 

Щодо офіційного

друкованого видання

«Інформаційний збірник та коментарі

Міністерства освіти і науки України»

 

На виконання листа Міністерства юстиції України від 08.08.2013 року № 10.3-26/531 щодо забезпечення офіційними друкованими виданнями навчальних закладів усіх типів, рівнів акредитації та форм власності, підприємств, установ та організацій, юридичних та фізичних осіб, що надають освітні послуги та з метою дотримання вимог законодавства щодо своєчасного оприлюднення нормативно-правових актів, наказів Міністерства, інших документів, просимо вжити заходів щодо передплати офіційного друкованого видання Міністерства освіти і науки України «Інформаційний збірник та коментарі Міністерства освіти і науки України».

Нагадуємо про необхідність забезпечення зазначеним офіційним друкованим виданням навчальних закладів усіх рівнів акредитації, підприємств та організацій.

Повідомляємо, що у зв’язку з реорганізацією та у відповідності до чинного законодавства Міністерство освіти і науки України здійснило перереєстрацію офіційного друкованого видання, зокрема, нова назва офіційного друкованого видання Міністерства «Інформаційний збірник та коментарі Міністерства освіти і науки України», передплатний індекс 68832.

Окремо зазначаємо, що друковане видання «Інформаційний збірник та коментарі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України», передплатний індекс 74206, виключено з Державного реєстру України друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств як суб’єкт інформаційної діяльності та не є офіційним друкованим виданням Міністерства освіти і науки України.

Звертаємо увагу керівників навчальних закладів на необхідність при поданні звіту про стан правової роботи за півріччя та рік подавати інформацію про наявність передплати на офіційне друковане видання Міністерства «Інформаційний збірник та коментарі Міністерства освіти і науки України».

Більш детальну інформацію Ви можете отримати на офіційному веб-сайті Державного інформаційно-виробничого підприємства видавництво «Педагогічна преса» https://pedpresa.com.ua. 

 

 

Заступник міністра – керівник апарату

О. С. Дніпров

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу