У Клубі Кабінету Міністрів України відбулася пряма телефонна лінія - ld1416 серпня в Клубі Кабінету Міністрів України відбулася пряма телефонна лінія, під час якої фахівці Міністерства освіти і науки відповідали на дзвінки громадян.

Зазначимо, що перед початком заходу відбувся брифінг першого заступника міністра освіти і науки України Євгена Суліми. Під час спілкування з журналістами він поінформував про попередні результати вступної кампанії 2013 року.

Зокрема, за словами Євгена Суліми, усі накази про зарахування на навчання за кошти державного бюджету на сьогодні не лише розміщені у Єдиній державній електронній базі з питань освіти, а й верифіковані. Станом на 14 серпня, згідно з цими наказами, за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста всього зараховано 96 057 осіб, у тому числі за кошти державного бюджету – 91 400 осіб, за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра всього зараховано 116 045 осіб, у тому числі за кошти державного бюджету – 102 529 осіб, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста на основі повної загальної середньої освіти всього зараховано 5277 осіб, у тому числі за кошти державного бюджету 4877 осіб, за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста всього зараховано 69 705 осіб, у тому числі за кошти державного бюджету – 46 924 особи, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра всього зараховано 43 619 осіб, у тому числі за кошти державного бюджету – 29 022 особи.

У Клубі Кабінету Міністрів України відбулася пряма телефонна лінія - all1Перший заступник міністра також зазначив, що за результатами цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання, у якому взяли участь 301 312 абітурієнтів, 683 учасника отримали максимальну оцінку – 200 балів.

Окрім того, Євген Суліма поінформував про статистику, яка щоденно оновлювалася протягом усього періоду подачі документів на вступ, – про кількість поданих заяв, рейтинг вищих навчальних закладів за кількістю поданих заяв, найпопулярніші спеціальності серед абітурієнтів тощо.

Після завершення брифінгу розпочалося спілкування з громадянами у рамках прямої телефонної лінії, у якій також взяли участь керівники структурних підрозділів МОН – директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Олег Єресько, директор департаменту професійно-технічної освіти В’ячеслав Супрун та заступник директора департаменту вищої освіти Микола Фоменко.

Упродовж двох годин до представників МОН в дистанційному режимі та з консультаційною метою зверталися громадяни з усіх областей України.

Зазначимо, що пряма телефонна лінія як засіб комунікації є одним із шляхів налагодження зв’язків з громадськістю та сприяє ширшому висвітленню питань реформування освітньої галузі.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *