На Луганщині триває активна підготовка до навчального року. У ході робочої поїздки до області Прем’єр-міністр України Микола Азаров, відхилившись від раніше запланованої програми візиту,  відвідав школу-гімназію №30 міста Луганська.

Директор навчально-виховного комплексу  Ліна Вокалова показала Главі Уряду навчальні класи, їдальню, бібліотеку, санітарні приміщення школи і розповіла, що протягом останніх років тут поступово проводиться ремонт усіх приміщень.

Прем’єр-міністру розповіли, що в Луганську реалізується проект з реконструкції та утеплення всіх загальноосвітніх шкіл міста. Зараз активні будівельні роботи тривають практично в кожній міській школі.

Микола Азаров поцікавився станом спортивних залів луганських шкіл. На що мер міста Луганська Сергій Кравченко та губернатор Луганщини Володимир Пристюк відзначили, що зараз повним ходом триває реконструкція шкільних спортзалів, щоб дітям було комфортно займатися спортом і фізкультурою.

У цілому, Прем’єр-міністр залишився задоволений рівнем підготовки луганських шкіл до нового навчального року.

Тим часом до 22 серпня навчальні заклади Житомирської області повністю планують закінчити підготовчі роботи.

Заступник голови Житомирської ОДА Микола Олещенко наголосив, що цього року було відновлено роботу семи навчальних закладів та минулого року – 54.

За словами Миколи Олещенка, у Житомирському регіоні наразі облаштування внутрішніх вбиралень у освітніх закладах це – проблемне питання, особливо у сільських школах, обласна влада працює над його вирішенням.

А от об’єкти житлово-комунального господарства Запорізького регіону готові до опалювального сезону на 77%, наразі розпочинається оформлення відповідних паспортів. Про це повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Запорізької ОДА Максим Шахов під час засідання колегії облдержадміністрації, яку провів голова ОДА Олександр Пеклушенко.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу