На Черкащині вітали нових директорів шкіл - Zhebrovskyi16 серпня 2013 року в славетній Авторській Олександра Антоновича Захаренка в Сахнівській школі Черкаської області зібралися «на посвяту» новопризначені директори шкіл з п’яти областей України.

Після ознайомлення зі школою, в якій 35 років працював директором найвідоміший освітянин України кінця ХХ століття Олександр Антонович Захаренко, його молоді колеги самі зайшли в клас і побували в ролі учнів.

Урок для них провів заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський. Спочатку Борис Жебровський розповів, що пов’язує його з Сахнівською школою.

12 квітня 1990 року на І Установчому з’їзді Творчої спілки вчителів України одноголосно обрано Головою спілки саме Олександра Антоновича Захаренка, а Бориса Михайловича Жебровського – його першим заступником. У 90-х роках Творча спілка вчителів України була ініціатором більшості новаторських ідей, об’єднувала кращі сили українського учительства і мала неабиякий авторитет.

Після «уроку» Борис Жебровський перейшов до опитування новачків. Коло питань сягало від знання найвідоміших педагогічних систем світу до розпорядку дня директора школи. Були й зовсім несподівані: «Про що ви мрієте?», «Чого найбільше боїтеся?». Виявляється, мріють директори бути щасливими, а найбільше бояться байдужості.

«Що ж, – погодився заступник Міністра освіти і науки, – хто не мріє – не буває щасливим. Олександр Антонович умів мріяти і ніколи не був байдужим. Нехай все, що ви почули і побачили у його школі, стане для вас дороговказом і мрією».

Також освітяни поклали квіти на могилі Олександра Антоновича Захаренка і вклонилися його світлій пам’яті.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *