Директор департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Володимир Мирошниченко, відкриваючи фестиваль, зазначив, що відпочивати до табору «Еколог» запрошують обдарованих дітей, які посіли призові місця в конкурсах, олімпіадах, змаганнях.

«Діти – це будівники майбутнього України. Саме тому Президент наголошує на необхідності започаткування і розвитку літніх шкіл для обдарованих дітей», – сказав Володимир Мирошниченко. 

У таборі «Еколог» максимально охоплені усі рівні інтересів дітей, щоб їхнє дозвілля було цікавим та різноманітним, аби у молодого покоління залишились незабутні враження про літній відпочинок.

Наразі в таборі перебуває 130 дітей, це вже четверта зміна у цьому році.

Долучилися до заходу і гості табору – працівники департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА, які завітали з виставкою книжок у межах програми «Полтавська книга – 2013».

Начальник відділу видавничої справи департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко зазначила, що зацікавленість дітей до представлених книг, натхнення і бажання щось позитивне привезти звідси додому вразила.

За інформацією Полтавської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу