З початку нинішнього року (станом на 12 серпня) в Україні зареєстровано 1184 суб’єкти господарювання, які основним видом своєї діяльності зазначають сферу освіти. Це 540 новостворених юридичних та 644 фізичні особи-підприємці.

Причому новостворений освітній бізнес найчастіше реєструється з напрямком діяльності дошкільна освіта. Цьогоріч це – 237 суб’єктів підприємницької діяльності: 189 новостворених юридичних та 48 фізичних осіб-підприємців.

Друга за популярністю – освіта у сфері культури, де від початку року зареєстровано 114 суб’єктів підприємницької діяльності – 24 юридичних та 90 фізичних осіб-підприємців.

А от третю за популярністю допоміжну діяльність у сфері освіти пропонують 110 суб’єктів підприємницької діяльності – 53 юридичних та 57 фізичних осіб-підприємців.

Найрідше в Україні реєструються суб’єкти господарювання, які надають послуги професійно-технічної освіти на рівні вищого професійно-технічного навчального закладу – це одна юридична та одна фізична особа-підприємець.

Також від початку року в Україні зареєстровано лише шість суб’єктів підприємницької діяльності у сфері вищої освіти – одна юридична та шість фізичних осіб-підприємців.

Варто зазначити, що порівняно з аналогічним періодом минулого року, коли в Україні було зареєстровано 1135 суб’єктів господарювання у сфері освіти, спостерігається позитивна динаміка на рівні 4%.

Прес-служба Державної реєстраційної служби

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу