На виконання Указу Президента України від 31 серпня 2010 року № 889 «Про утворення державної дитячої інженерної академії», у межах реалізації соціальних ініціатив Президента України вперше проводиться набір до 5-х класів Державного загальноосвітнього навчального закладу – гімназії «Дитяча інженерна академія».

Заклад нового типу відкривається з метою виявлення та підтримки дітей, які мають схильність до винахідницької та конструкторської діяльності. Навчання відбуватиметься під патронатом Київського національного університету будівництва і архітектури та інших провідних технічних вищих навчальних закладів України за напрямами:

– робототехніка;

– архітектура та дизайн;

– інженерія та ін.

Для кожного учня буде розроблений особистий освітній маршрут. Значний компонент у навчальному процесі складатиметься з позакласної та гурткової роботи.

Конкурсні випробування до 5-го класу проводяться у формі співбесіди. У 2013/2014 навчальному році чекаємо учнів м. Києва. З наступного навчального року планується набір учнів усіх регіонів України до 5-6-х класів.

Додаткова інформація за телефонами: 481-47-62 (відділ експериментальної педагогіки та управління освітою Міністерства освіти і науки України; моб. 097-221-11-72 (директор гімназії – Боровик Дмитро Віталійович).

Запрошуємо взяти участь у конкурсному відборі. Чекаємо майбутніх винахідників і талановитих інженерів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу