а вручення дипломів, наче на світський раут. Випускники Івано-Франківського Національного медичного університету отримали офіційні документи про вищу освіту. Перед дверима Центру підвищення кваліфікації, де відбувалася урочиста церемонія, червона доріжка, як для справжніх зірок.

Поруч – спеціально надрукований банер для фотографування. Як годиться на світських заходах, дівчата у вишуканих сукнях, підбори обов’язково високі. А ще – макіяж і зачіска. Від красунь не відвести очей.

Втім, студенти Медичного університету не лише гарні, а й розумні. Гордість навчального закладу – майбутній лікар-педіатр Михайло Кузюк. Хлопець з дитинства мріяв про цю професію, адже виріс у родині медиків. У свої 22 має низку наукових робіт, очолював студентське наукове товариство. Тож ректорат університету запропонував Михайлові продовжувати свою наукову діяльність у навчальному закладі.

Понад 300 випускників – така армія майбутніх лікарів – педіатрів та лікарів загальної практики отримала дипломи. Однак, поки що жоден з них не може працювати лікарем, лише його помічником. Попереду – інтернатура та отримання ліцензії на лікарську практику.

За матеріалами vezha.org

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *