На лінійку у вишиванці – тренд 2013 - vyshyvankaУ Києві стартували шкільні ярмарки. Естафету розпочали із Хрещатика, масові торги шкільним приладдям там провели цими вихідними. У суботу та неділю ярмарки також відбуватимуться у районах столиці.

Продавці кажуть – найохочіше розкуповують шкільне вбрання. Кожен третій покупець іде із ярмарку задоволений і з обновкою. Решта – приціняються.

Модний тренд цього року – вишиванки. Однак провести День знань у етностилі – задоволення не з дешевих. Ціна дитячої вишиванки на Хрещатику коливалася від 250 гривень. Тож батьки обирали щось більш економне. Національні орнаменти, але на трикотажі. І коштують вони вдвічі дешевше.

До вжитку повертається класична шкільна форма. Темна сукня і білий фартушок поверх. Ціна комплекту – 210 гривень. Однак як сааме одягти учня першого вересня, вирішує зазвичай батьківський комітет. У більшості шкіл – єдина форма для усіх школярів, особливо якщо це першокласники чи майбутні випускники.

У Київській міській державній адміністрації нагадують – придбати шкільне приладдя та форму на ярмарках батьки зможуть дешевше, аніж у торгових точках, оскільки тут не потрібно платити ніяких зборів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *