22 серпня  о 10.30 у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» (Вишгородський район, с. Нові Петрівці Київської області) розпочнеться конференція керівників дошкільних навчальних закладів міста Києва, присвячена темі «Стандарт столичної освіти як основа ефективного розвитку дошкільної освіти міста Києва».

Кожний район-учасник проведе майстер-клас та представить своє ноу-хау у напрямках роботи з дітьми за програмою «Впевнений старт», а саме: розвиток дітей через ігрову діяльність; забезпечення фізичного розвитку; робота над розвитком пізнавального інтересу дітей; залучення до художньо-естетичної та трудової діяльності тощо. 

Усі охочі зможуть взяти участь у вікторинах та конкурсах, які будуть проведені в межах теми кожного району. Також відбудеться виставка страв дитячого харчування. Після огляду-дегустації будуть визначені кращі у приготуванні здорової та смачної їжі для дітей.

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка проведе сучасні тренінги «Садочок майбутнього», «Скринька почуттів» та «Креативне малювання». Також представить новинки літератури київських педагогів стосовно розвитку дітей дошкільного віку.

Усі учасники конференції отримають нагороди: почесні грамоти та призи.

 

Закінчиться цьогорічна серпнева конференція дошкілля столиці святковим гала-концертом «Дитячі пісні про головне» за участю педагогів міста Києва.

 

Довідково:

 

Департамент освіти і науки, молоді та спорту активно працює над реалізацією проекту «Стандарт столичної освіти», завданням якого є забезпечення рівного доступу до якісної сучасної освіти, організація належного рівня навчально-виховного процесу, матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів не залежно від форми власності та неперервний професійний розвиток педагогічних і науково-педагогічних працівників столиці, а також високий рівень соціального захисту працівників закладів освіти».

 

За інформацією КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу