1 комп'ютер – 1 учень. Вчителі опановують нові методики викладання - ssj2У межах реалізації Національного проекту «Відкритий світ» у Запорізькому колегіумі № 98 завершився всеукраїнський тренінг за інноваційною моделлю Е-навчання компанії Intel «1 комп’ютер – 1 учень». Захід відбувся за участі директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Вєрозубова.

Під час п’ятиденного навчання 20 вчителів з пілотних закладів Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Кіровоградської та Львівської областей опанували методики викладання предметів із застосуванням нової комунікаційної техніки.

Як пояснила директор із корпоративних справ Intel в Україні та СНД Тетяна Нанаєва, Національний проект спрямований на комплексне оснащення шкіл новітньою комп’ютерною технікою, створення порталу Е-контенту, надання школам широкосмугового доступу до Інтернету.

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації Олександр Вєрозубов відзначив, що дві школи-учасниці проекту – Запорізький колегіум № 98 та Бердянська гімназія «Надія» – вже отримали сучасне обладнання: нетбуки, планшети, мультимедійні проектори та інтерактивні дошки. Після тренінгу запорізькі вчителі зможуть ефективно використовувати новітнє інтерактивне обладнання для навчання дітей.

За інформацією Запорізької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *