Навчальні заклади Чернігівської області готові до нового навчального року. Про це голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Хоменко повідомив під час робочої поїздки до Ріпкинського району. Керівник області перевірив стан готовності шкільних та дошкільних закладів до навчання дітей.

Першим був дошкільний навчальний заклад «Колосок», де наразі виховують 104 дітей. У закладі проведено ремонт майданчиків та групових приміщень. У 2012-2013 році у приміщенні трьох груп замінені віконні блоки на сучасні склопакети.

Ріпкинська гімназія є опорним навчальним закладом Ріпкинського освітнього округу та опорною школою в районі з проблем «Виховання національної свідомості на основі впровадження педагогічних ідей С.Ф.Русової. Розвиток творчої особистості».

У 2012-2013 навчальному році у школі навчалися 322 учні, а у 2013-2014 навчальному році їх кількість становитиме 315 осіб. Заклад має два навчальні комп’ютерні комплекси (25 ПК), спортивну залу, 2 майстерні. В осінньо-зимовий період теплопостачання здійснюється централізовано.

До початку 2013-2014 навчального року проведено заміну частини віконних блоків (13 шт.). Здійснено ремонт класних кімнат та спальної кімнати для вихованців групи продовженого дня.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – опорний навчальний заклад Ріпкинського освітнього округу та опорна школа в районі з проблем виховної роботи «Школа життєвого успіху». Середню освіту в ній отримують 550 учнів. Цьогоріч тут проведено заміну частини віконних блоків, триває ремонт спортивної зали та ігрової кімнати. Здійснено ремонт класних кімнат та спальної кімнати для вихованців групи продовженого дня.

Загалом дошкільні та шкільні заклади області готові до нового навчального року, за винятком школи у селі Грем’яч Новгород-Сіверського району, з якою були певні труднощі. Заклад буде повністю готовий до 29 серпня.

До нового навчального року готові також навчальні заклади Уманщини. З 1 вересня усі дошкільні, загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади Уманщини функціонуватимуть у межах восьми освітніх округів, опорними школами яких будуть: Доброводівський, Дубівський, Юрківський НВК, Бабанська, Сушківська, Дмитрушківська, Старобабанівська, Ладижинська, Колодистенська, Полянецька, Паланська, Родниківська школи І-ІІІ ступенів. Підвезення учнів до опорних шкіл забезпечуватимуть 15 шкільних автобусів.

З першого вересня 2013 року в районі вводять 5 додаткових ставок керівників гуртків позашкільних навчальних закладів, що дасть можливість організувати роботу 10 гуртків і збільшити показник охоплення дітей позашкільною освітою та досягти охоплення учнів шкіл району гуртковою роботою до 80%.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу