У Департаменті освіти і науки, молоді та спорту інформують, що з 1 вересня ще 10 столичних загальноосвітніх навчальних закладів приєднаються до проекту «Енергоефективні школи». Таким чином школи матимуть змогу здійснити комплекс енергоефективних заходів: заміну вікон на металопластикові, модернізацію наявної системи опалення, заміну водяних радіаторів, утеплення фасадів, проведення енергоаудиту будівель.

Загалом з лютого 2013 року за ініціативи Київської міської державної адміністрації та за підтримки компанії ДТЕК в 11 столичних загальноосвітніх навчальних закладах стартував проект «Енергоефективні школи». 30 травня у столичному Будинку Вчителя відбулась заключна конференція проекту «Енергоефективні школи: результати впровадження та перспективи поширення в Україні», який став частиною програми «Енергоефективність у комунальному секторі».

У профільному департаменті зазначають, що у межах реалізації у регіонах завдань і доручень Президента України щодо забезпечення енергетичної незалежності держави п’ять навчальних закладів, які розробили найкращі проекти зі зменшення споживання електроенергії, підвищення енергоефективності та поліпшення теплового комфорту шкільних приміщень і провели найбільш активну інформаційну компанію, отримали по 180 тис. грн на втілення своїх проектів. А саме: школи № 134, 201, 242, ліцей міжнародних відносин № 51, гімназія № 178. Спеціалізовані школи: № 53 та 96 отримали сертифікати на 20 тис. грн. Вибороли сертифікати на 15 тис. грн ліцей № 21, гімназія № 290, школи № 170 та 270.

КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу