У директори ПТНЗ – через Школу резерву - ssl21 серпня під головуванням заступника міністра освіти і науки Бориса Жебровського відбулося засідання конкурсної комісії з відбору кандидатур на навчання кадрового резерву директорів професійно-технічних навчальних закладів.

На співбесіду приїхали понад 40 претендентів з усіх регіонів України. Більшість з них працюють заступниками директорів профтехучилищ. Як правило, це молоді люди до 40 років, які починали свій шлях учнями професійно-технічного навчального закладу.

Кожен із претендентів розповів про навчальний заклад, у якому він працює, своє бачення його розвитку, запропонував нестандартні шляхи вирішення складних питань.

Члени комісії з особливим інтересом слухали розповіді про творчі захоплення кандидатів у директори, оцінювали загальну ерудицію претендентів.

Програма навчання кадрового резерву директорів ПТНЗ передбачає стажування у Міністерстві освіти і науки України, а також у кращих ПТНЗ України.

Найближчим часом конкурсна комісія визначить тих, хто буде зарахований до Школи резерву директорів ПТНЗ.

На завершення засідання заступник міністра освіти і науки Борис Жебровський сказав: «Тішить те, що ви молоді. Ви будете приречені щось змінювати. Досвід іноді заважає. Ви здатні працювати творчо і шукати нове».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *