Сьогодні, 5 червня 2012 року, Верховна Рада України прийняла за основу проект змін до закону «Про дошкільну освіту» (щодо організації навчально-виховного процесу).

Законопроект народних депутатів К. С. Самойлик, В. С. Курила, С. М. Баранова-Мохорта (реєстр. №9714-1) має на меті врегулювати важливі аспекти функціонування дошкільних навчальних закладів та законодавчо забезпечити умови для розширення рівного доступу до дошкільної освіти дітей відповідного віку.

Зокрема, законопроектом передбачається можливість створення інклюзивних груп для ведення ранньої корекційної роботи, корпоративних приватних дошкільних навчальних закладів, а у разі відсутності спеціально збудованих приміщень у селах та селищах, можливість відкривати дошкільні навчальні заклади (групи) на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

Окрім того, у законопроекті пропонується здійснити уточнення вікової періодизації дітей дошкільного віку, передбачити надання безоплатного харчування у дошкільних навчальних закладах дітям, які досягли старшого дошкільного віку (від 5 до 6 (7) років) та врегулювати деякі повноваження органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в системі дошкільної освіти.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *