1 вересня, в День знань, у Харківському національному університеті радіоелектроніки буде проведений квест «Розархівуй університет!» для студентів, які вступили на перший курс.

Головна мета квесту – познайомити студентів одне з одним та їхніми кураторами, а також продемонструвати можливості університету.

У квесті візьмуть участь понад 1000 студентів-першокурсників, куратори навчальних груп, 20 структурних підрозділів університету й студенти-волонтери студентського сенату.

За спеціально підготовленим маршрутом учасники квесту подорожуватимуть університетом, знайомитимуться з його структурними підрозділами, історичними й просто популярними серед студентів місцями, розгадуватимуть  загадки, братимуть участь у конкурсах і просто весело проводити святковий день.

Команда (а командами будуть навчальні групи), яка швидше за всіх пройде маршрут і вдаліше впорається з конкурсами, буде нагороджена цінними призами від студентської профспілкової організації, IT-компаній та місцевого футбольний клуб «Металіст».

Довідково:

Церемонія відкриття квесту відбудеться о 9.00, на стадіоні ХНУРЕ (на вулиці Серповій, навпроти головного корпусу). Урочиста церемонія нагородження переможців і призерів квесту буде організована о 12.00 в актовому залі ХНУРЕ.

Квест готує орган студентського самоврядування ХНУРЕ – студентський сенат за підтримки ректорату.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу