До Дня Незалежності вперше відбудеться фестиваль-конкурс садів - 57455024-25 серпня у парку імені Максима Рильського відбудеться надзвичайний фестиваль Garden Show Festival: «Дитяча ігрова під відкритим небом».

У межах фестивалю влаштують 12 ігрових та розвивальних композицій просто неба. Упродовж трьох місяців дизайнери, архітектори, художники розробляли проекти – свої ідеї облаштування дитячих територій. Варто зазначити, що для влаштування дитячої території використовується лише природний матеріал. Наразі на території парку фахівці з благоустрою та озеленення активно проводять монтажні роботи та розбивку для квітників.

Усі інсталяції організатори залишають місту у подарунок. Для малечі  цікавими будуть розвивальні композиції «Пограймо у класики» чи «Веселка», а арт-інсталяція «Загадай бажання» зацікавить навіть дорослих, оскільки за допомогою спеціального голосо-слухового пристрою на видовженій галявині втілюватимуться мрії. Новаторством у облаштуванні майданчиків буде інсталяція «Лісове подвір’я» – для особливих дітей.

Крім того, на відвідувачів парку чекатимуть розвивальні стенди, «стежина здоров’я» з різноманітними камінцями і щепою,  казкові персонажі, шахова дошка тощо.

За словами організаторів, наступного року вони планують провести фестиваль тематичних садів.

Конкурсні інсталяції оцінюватиме досвідчене журі:  професор Анатолій Жирнов, член Спілки архітекторів Олександр Прокопов, головний архітектор міста Сергій Целовальник, генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Царенко та інші.

«Облаштування тематичних парків і скверів – нова концепція розвитку зеленого господарства столиці. Адже вони мають бути комфортними, у тому числі – й для особливих людей. Організація подібних проектів, які піклуються про дітей з особливими потребами, з нашого боку завжди знайде підтримку. Адже лише в толерантному суспільстві ми здатні піклуватись одне про одного, даруючи радість», – зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Царенко.

Фестиваль Garden Show Festival відбувається як у Києві, так і в Україні вперше.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *