Український винахідник удостоєний нагород Міжнародного конгресу - lg

“Сучасні методи профілактики, лікування і реабілітації” – Міжнародний медичний конгрес у Ганновері оцінив винаходи академіка з Євпаторії Віктора Пащенка. 

На міжнародному форумі, на який зібралися медики з країн Східної Європи, США, Ізраїлю і країн Прибалтики, євпаторійський лікар виступив з доповіддю і представив виставку своїх розробок.Український винахідник удостоєний нагород Міжнародного конгресу - transУкраїнський винахідник удостоєний нагород Міжнародного конгресу - trans 

Серед них – тренажер з лікувально-оздоровчого човнового веслування, призначений для лікування і відновлення кардіологічних і пульмонологічних хворих, для профілактики поліартритів, радикулітів, остеохондрозів, а також для загального оздоровлення і підвищення працездатності. 

“За підсумками Міжнародного медичного конгресу в Ганновері (Німеччина) президія міжнародної академії удостоїла Віктора Пащенка срібної медалі Попова за внесок у розвиток винахідництва і диплом за видатні заслуги в наукових дослідженнях”, – повідомили в прес-службі міськради. 

Віктор Пащенко – кандидат медичних наук, академік Національної Олімпійської академії, заслужений раціоналізатор України в сфері освіти і охорони здоров’я, автор цілої низки винаходів і патентів, 45 з яких впроваджені в світову практику медичної і фізичної реабілітації. На рахунку академіка понад 400 рацпропозицій і винаходів, що використовуються в 15 напрямах медицини. 

За матеріалами evpatoriya-rada.gov.ua


Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *