Понад 16 тисяч першокласників Закарпаття сядуть за парти 1 вересня - kd3Про це повідомила директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Маріанна Кляп під час розширеної колегії департаменту. Участь у заході взяв також голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида. 

Загалом більше 153 тисяч учнів з 1 вересня 2013 року розпочнуть навчальний рік у 674 навчальних закладах. Стосовно дошкільної освіти, то станом на 1 липня в області охоплення дітей від 3 до 6 (7) років усіма формами дошкільної освіти становило 79 %, а дітей п’ятирічного віку – 100 %.

«Уже втретє ми проводимо щорічне розширене засідання колегії департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації, на якому підводимо підсумки минулого навчального року та обговорюємо перспективи на цей рік. Перше на порядку денному – стан підготовки до нового навчального року. Також актуальним залишається питання охоплення дошкільною освітою, зокрема, розширення мережі дошкільних закладів та розробка електронної бази реєстрації дітей до садочків», – зазначив під час колегії Олександр Ледида. 

Під час колегії відбулося нагородження переможців всеукраїнських олімпіад та конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. 

Також голова обласної адміністрації Олександр Ледида виконав ще одну приємну місію – вручив представникам шести закарпатських шкіл ключі від шкільних автобусів. Новенькі автобуси поїдуть до Іршавського, Мукачівського, Тячівського, Хустського районів та на Ужгородщину.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *