У столиці молоді таланти влаштували «цунамі креативу» - information items 1303Юні модельєри-дизайнери нещодавно позмагалися між собою на тематичному конкурсі, проведеному у Києві. За підсумками XІІ відкритого конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів костюма “Печерські каштани” переможці нагороджені дипломами I, II, III ступенів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

„Гран-прі” конкурсу модельєрів-дизайнерів одягу та взуття отримали студентки Київського національного університету технологій та дизайну Олена Босик  за колекцію “Пряникове місто” (одяг) та Карина Козловська за колекцію “ Шлейф ванілі ” (взуття і аксесуари). Окрім того, учасники конкурсу отримали змогу реалізувати свої творчі задуми та майстерність, змагаючись у таких номінаціях як: «Фольк», «Про-Арт», «Прет-а-Порте», «Аксесуари», «Гобелен», «Батік», «Печворк», «Вишивка», «Лялька» та ін.

Надзвичайно високий рівень креативності продемонстрували учасники у виборі назв конкурсних колекцій – перед очима журі та глядачів дефілювали “Майя”, “Амазонки нового часу”, “Космічне чаювання”  “Цунамі ”, «Едвард-Стиль ножиці», “Western spirit”, “Трансгал­лактический патруль” та навіть “Тіні кавказьких предків”.

Результати конкурсу довели, що сучасні юні модельєри уміло поєднують у своїх шедеврах елементи традиційних культур різних народів із ультрасучасними світовими трендами.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *