Видання базових підручників для ВНЗ обговорили в МОН - lldd27 серпня 2013 року під головуванням міністра освіти і науки України Дмитра Табачника відбулося засідання робочої групи з організаційного забезпечення видання базових підручників для вищих навчальних закладів.

У нараді взяли участь представники Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, керівництво Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного торговельно-економічного університету, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного університету будівництва і архітектури, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Вінницького національного технічного університету, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Чернігівського державного технологічного університету. 

Під час засідання обговорено стан підготовки провідними вищими навчальними закладами України серії підручників з дисциплін гуманітарної, соціально-економічної, природничо-наукової, професійної та практичної підготовки. На сьогодні видано базові підручники з таких дисциплін: «Психологія», «Філософія», «Політологія», «Культурологія», «Правознавство». Готуються до друку базові підручники з дисциплін: «Екологія», «Вища математика», «Основи менеджменту», «Хімія».

За результатами наради прийнято рішення активізувати роботу з видання базових підручників із залученням авторських колективів дослідницьких та національних вищих навчальних закладів України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *