Шкільні рюкзаки-бомбосховища входять у моду - 383840349Батьки, яких турбує нестабільність миру у світі і які надто тривожаться про безпеку своїх дітей, можуть подарувати дітям до нового навчального року рюкзак-бомбосховище.

Цей шкільний аксесуар, розроблений в Ізраїлі, дозволить захистити життя власника навіть під час потужного вибуху. Захисною сумкою, вага якої близько 2 кг, прикриваються всі важливі органи, проте ноги і руки залишаються відкритими. Скептики вважають, що з цієї причини пропозиція навряд чи дійсно зацікавить батьків.

Хіла Рамм, 27-річна авторка ранця, впевнена, що у інноваційного продукту, який вона створювала спеціально для ринку Ізраїлю, є величезний потенціал для вдосконалення. Рамм називає свій рюкзак персональною схованкою і стверджує, що він буде вельми ефективний у разі атаки терористів або в іншій позаштатній ситуації. Почувши сигнал тривоги, власник рюкзака повинен одягти на голову спеціальний капюшон, після чого лягти на підлогу.

Вартість рюкзака – $ 450. Його творець запевняє, що виконаний з 19-шарового кевлара рюкзак повністю захищає серце, нирки, мозок і печінку. Зовні аксесуар нічим не відрізняється від звичайних шкільних рюкзаків.

За матеріалами ТСН.ua 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *