На Харківщині головне місце відводиться питанням всебічного розвитку кожної дитини в межах соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України». Про це повідомив під час конференції педагогічних працівників області «Підсумки 2012/2013 навчального року та завдання щодо розвитку науки і освіти на 2013/2014 навчальний рік» голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін. 

«Відправною точкою виховного процесу була і залишається дошкільна освіта. Минулого року в регіоні було відкрито 42 дитячі дошкільні установи на 94 групи, майже на 4 тисячі місць. Цього року 100 % дітей п’ятирічного віку буде охоплено різними формами дошкільної освіти – і це абсолютний результат», – сказав Михайло Добкін.

Також він зазначив, що новий навчальний рік ставить і нові завдання з виконання соціальних ініціатив Президента України: електронна реєстрація дітей у дитячі садки, що успішно реалізована в Харківській області, а також повернення будівель, які використовуються не за призначенням, що особливо актуально, враховуючи показник кількості дітей на 100 місць (108), не зважаючи на середньоукраїнський (113,6).

За інформацією Харківської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу