26 – 28 вересня 2013 року у м. Севастополь відбудуться ІХ Міжнародний салон винаходів і нових технологій «Новий час» під гаслом «Сталий розвиток під час змін» та VІІІ Міжнародний конкурс молодіжних інновацій і розробок. Проведення заходів приурочене до Дня винахідника та раціоналізатора. 

Серед організаторів Салону Міністерство освіти і науки України, Державна служба інтелектуальної власності України, Державне підприємство «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ»), Севастопольська міська державна адміністрація, Севастопольська міська рада, Міжнародна федерація асоціацій винахідників (м. Будапешт, Румунія), Агентство сприяння науці і новаціям «Новий Час» (м. Севастополь), ТОВ «Центр “Аюмель”» (м. Севастополь), Всесвітній форум винахідників та дослідників (м. Бухарест, Румунія). 

Участь у роботі ІХ Салону в Севастополі візьмуть національні організації винахідників, підприємства та фірми з понад 35 країн світу: Королівства Бельгії, Королівства Іспанії, Китайської Народної Республіки , Кореї, Федеративної Республіки Німеччина, Румунії, США, Французької Республіки, Чехії та ін. Під час Салону відбудуться виставка-ярмарок розробок і нових технологій у галузі енергоефективності та енергозбереження, виставки «Інновації в туризмі», «Культурні інновації», «Інновації в екології». Також буде підбито підсумки Міжнародного конкурсу молодіжних інновацій і розробок для молоді віком до 25 років. 

За словами голови Державної служби Миколи Ковіні, севастопольський Салон є чи не найпрестижнішим і найбільшим виставковим заходом в Україні. Його учасники – винахідники з різних країн – можуть представити в межах заходу власні розробкита ідеї, заявити громаді про свої успіхи та досягнення, налагодити міцні міжнародні контакти, у тому числі й такі, що поєднують науку та підприємництво. Проведення міжнародних форумів науковців і винахідників, безперечно, сприяє розвитку сфери інтелектуальної власності, а також є дієвим засобом інтеграції України у світове інноваційне співтовариство. 

«Особливо хочу відзначити успіхи нашої талановитої молоді, яка щороку дивує світ своїми яскравими інноваційними розробками. Тож можемо впевнено говорити про міцний інтелектуальний фундамент України, молоде покоління якої є запорукою її майбутньогопрогресивного розвитку», – зазначив Микола Ковіня. 

З інформацією про Салон можна ознайомитися на сайтах Севастопольської міської державної адміністрації, ДП «УІПВ», Національного інституту винахідництва Румунії, Міжнародної федерації асоціацій винахідників та ін.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу