Підготовчі роботи до початку навчального року у НЗ України – на завершальному етапі. На зміцнення матеріально-технічної бази у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах Вінницької області з усіх джерел фінансування освоєно – 143,2млн грн, в тому числі, бюджетних – 46,2 млн грн та позабюджетних – 97 млн грн.

Як зазначила Любов Спірідонова, заступник голови  обласної державної адміністрації, активно тривають роботи з модернізації котелень та систем теплопостачання закладів освіти. Так, на сьогоднішній день виведено чотири котельні з підвальних приміщень у Нараївській та Бондурівськійзагальноосвітніх школах Гайсинського району, Джуринській ЗОШ Шаргородського району, Білянській ЗОШ Липовецького району. А також проведено реконструкцію котелень із заміною та демонтажем старого обладнання, утепленням приміщення проведена у школах Липовецького, Чернівецького, Вінницького районів та міста Жмеринка.

У 2013 році переведено котельні на альтернативні види палива у загальноосвітніх навчальних закладах Іллінецького, Калинівського, Погребищенського, Шаргородського районів.

Усі школи Хмельниччини вчасно розпочнуть новий навчальний рік. 96% шкіл вже отримали паспорти готовності. Решта 4% – це ті, де на завершальній стадії облаштування внутрішніх санвузлів, заміна кількох метрів перекриття тощо.
У Запорізькій області  у Пологівському, Вільнянському, Великобілозерському, Кам’янсько-Дніпровському та Токмацькому районах ще не завершені ремонти санвузлів», – повідомляє заступник голови ОДА Андрій Запорожченко.

Представники названих районів запевнили, що до початку навчального року проблема буде усунена. Також  відзвітували про  готовність шкіл до прийому дітлахів та до опалювального сезону.

Поки що існує низка технічних питань по встановленню приладів обліку в школах Мелітопольського, Бердянського, Запорізького та Вільнянського районів. Однак найближчим часом вони також будуть вирішені.

На сьогодні всі 1024 навчальні заклади Дніпропетровщини на 100% готові до нового навчального року: в школах та дитсадках проведено поточні та капітальні ремонти, проведено ремонтні роботи у всіх автономних котельнях, акти готовності підписані. Про це повідомила заступник начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної освіти – начальник відділу середньої освіти департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Світлана Гаврилюк.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу