Дмитро Табачник зустрівся з представниками спортивної студентської асоціації Республіки Польща (AZS) - lld5Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник зустрівся з представниками польської спортивної організації студентів (AZS) – віце-президентом з міжнародних питань AZS Адамом Рочеком, генеральним секретарем Aсоціації Бартоломью Корпаком, а також з президентом комітету освітнього фонду «Перспективи» Вальдемаром Сівінскі.

Зазначимо, що AZS – польська спортивна організація студентів, яка розпочала свою діяльність у 1908 році у вищих навчальних закладах. Основна мета Асоціації – пропаганда фізичної активності, створення умов студентам для зайняття спортом, організація туристично-спортивних заходів.

Мета Комітету освітнього фонду «Перспективи» – координація співпраці польських ВНЗ з університетами Європи та світу, у тому числі у рамках програми «STUDY in POLAND». 

Під час зустрічі сторони обговорили питання щодо активізації спрівпраці між Україною та Польщею, зокрема у сфері студентського спорту – проведення спільних заходів, змагань тощо, а також обмінялися досвідом пропаганди здорового способу життя серед студентів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *