Олексій Дніпров зустрівся із заступником міністра закордонних справ Республіки Польща - ddyОлексій Дніпров зустрівся із заступником міністра закордонних справ Республіки Польща - ddkk29 серпня 2013 року заступник міністра освіти і науки – керівник апарату Олексій Дніпров зустрівся із польською делегацією під головуванням заступника міністра закордонних справ Республіки Польща Катажини Пелчинської-Наленч.

Делегація перебуває в Україні з робочим візитом з метою участі в українсько-польських заходах щодо узгодження проекту Програми українсько-польського співробітництва на 2013-2015 роки та обговорення актуальних питань двостороннього співробітництва, в тому числі у сфері освіти.

 У зустрічі взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін та Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Польща Маркіян Мальський.

Під час зустрічі Олексій Дніпров поінформував польську сторону про те, що Міністерство освіти і науки України сприяє вивченню польської мови у загальноосвітніх навчальних закладах України.

Зокрема, МОН вживає системних заходів, що спрямовані на оновлення та удосконалення навчальної літератури для загальноосвітніх навчальних закладів з польською мовою навчання.

Як зазначив Олексій Дніпров, упродовж 2011-2013 рр. за кошти державного бюджету для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою видано 36 назв оригінальних та перекладних підручників загальним тиражем близько 10 тис. примірників.

Окрім цього, заступник міністра-керівник апарату подякував польській стороні за можливість направлення 25 вчителів з польської мови та літератури з Республіки Польщі до України, які сьогодні працюють в українських ЗНЗ.

У свою чергу, заступник міністра закордонних справ Республіки Польща Катажина Пелчинська-Наленч підкреслила важливість співпраці у рамках програм, що фінансуються Європейським Союзом; сторони домовилися про активізацію заходів, що сприятимуть розвитку українсько-польських партнерських відносин у сфері освіти і науки.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *