Як забезпечити профілактику ВІЛ/СНІДу і запобігти дискримінації, знають на Хмельниччині - iiyУ рамках реалізації проекту за підтримки Європейського Союзу та Глобального Фонду «Посилення спроможності педагогів у забезпеченні дієвої профілактики ВІЛ/СНІДу, протидії стигмі і дискримінації» наприкінці серпня на базі Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено семінар-тренінг педагогів-організаторів опорних шкіл проекту з питань впровадження інтерактивної виставки «Маршрут Безпеки» в роботу навчальних закладів області.

«Маршрут Безпеки» – це сучасний комунікативний інструмент для обговорення з молоддю питань репродуктивного здоров’я, профілактики ВІЛ/СНІДу та ІПСШ. Методика проведення «Маршруту» поєднує комунікаційні, тренінгові, ігрові та інтерактивні інструменти у рамках одного 1,5-годинного заходу для 50-60 учасників. 

Як забезпечити профілактику ВІЛ/СНІДу і запобігти дискримінації, знають на Хмельниччині - sshЦьогоріч 27 навчальних закладів області безкоштовно отримали методичні матеріали «Маршруту Безпеки», придбані за кошти Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

На сьогодні в Хмельницькій області підготовлено 59 фасилітаторів МБ серед педагогів. Наступний крок – підготовка підлітків-інструкторів (модераторів) та проведення ними МБ для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, студентів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *