Львівщина багата на першачків, але школи пустують - shkola seloНа вісімсот діток більше, ніж торік, 2 вересня розпочнуть навчання у Львівській області. За парти сядуть 26,5 тисячі учнів перших класів.

Львівських школярів на навчання возитимуть 257 автобусів. 21 із них – купили цьогоріч коштом області та держави. Підвезення цьогоріч організували для 90 % учнів. 10 % – залишилися у планах на наступний рік. За словами директора департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, наступного року придбають ще 25 автобусів і повністю вдовольнять потребу в освітянських транспортних закладах.

Нині у області 21 тисяча учнів проживає так далеко від школи, що має право на шкільний автобус. Це називається – поза межами пішохідної доступності. Ця цифра, імовірно, збільшуватиметься. Адже нині на Львівщині чимало малокомплектних шкіл. Там – ані матеріальної бази, ані відповідної якості знань немає. Якщо школи об’єднати, вважають чиновники, в учнів таких шкіл з’явиться шанс на добротну вищу освіту.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *