Ми прагнемо, щоб наші діти здобували якісну освіту, інтегровану в європейську і світову, – Віктор Янукович - kksУ День знань Президент України Віктор Янукович узяв участь в урочистій лінійці з нагоди початку нового навчального року в загальноосвітній школі № 78 м. Києва.

Зазначимо, що участь в урочистостях узяв міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

«Я хочу всіх привітати з Днем знань, яким традиційно кожен рік ми відкриваємо двері наших навчальних закладів. Як завжди, ми будемо відкривати нові школи», – сказав Віктор Янукович під час виступу, додавши, що 1 вересня в Україні відкрито 11 нових шкіл.

«Ми будемо прагнути до того, щоб наші діти отримували якісну, конкурентоспроможну освіту. Освіту, яка була б інтегрована в європейську і світову», – сказав він.

Глава держави також вважає необхідним приділяти значну увагу розвитку дошкільного виховання.

Ми прагнемо, щоб наші діти здобували якісну освіту, інтегровану в європейську і світову, – Віктор Янукович - aak«Наше завдання – зробити все, щоб наші діти були готові до навчання в школах, і кожного року ми повинні відкривати нові навчальні дошкільні заклади», – сказав Віктор Янукович.

Одним із головних завдань Президент назвав створення гідних умов роботи вчителів. «Я хотів би, щоб ми не забували про престижність праці вчителя, про умови роботи наших учителів. І наше завдання – кожен рік ці умови покращувати», – наголосив Глава держави.

Після урочистостей відбулася презентація інтерактивного мультимедійного «Уроку майбутнього», створеного у рамках реалізації Національного проекту «Відкритий світ». Під час мультимедійного уроку представлено принципи роботи інтерактивного обладнання, можливості його використання під час лабораторних робіт тощо.

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *