На столичних Осокорках відкрили гімназію «Київська Русь» - Kyiv rusУнікальний навчальний заклад – гімназію “Київська Русь” – 1 вересня урочисто відкрили у мікрорайоні «Осокорки» Києва. Червону стрічку перерізав головний освітянин країни – міністр Дмитро Табачник. 

Понад вісім сотень дітей сьогодні сіли за парти новозбудованої гімназії. Навчальний заклад розрахований на 33 класи по 25 учнів у кожному. У новій школі і фізкультурою займатися буде приємно, адже є два сучасні спортзали, тренажерний зал і басейн.

Можна буде спробувати себе й у театральному мистецтві – тут облаштований просторий актовий зал, який на відкритті урядовці порівняли з театральною студією – пише http://korrespondent.net

“Цю гімназію київська влада побудувала за найвищими світовими зразками: два спортивних зали, актовий зал, скоріше варто назвати театральним залом, він абсолютно готовий до існування учнівського театру”, – сказав міністр освіти та науки України Дмитро Табачник.

У гімназії школярі вивчатимуть три мови: українську, російську та англійську. Акценти у навчальній програмі розставлені так, що учні поглиблено вивчатимуть історію та культуру слов’янських народів.

Другою ластівкою у будівництві сучасних навчальних закладів, за словами голови КМДА, стане ліцей «Інтелект». Будівництво нового приміщення розпочнеться вже найближчим часом.

Цьогоріч уперше свої двері для учнів відчинили 13 загальноосвітніх шкіл. А загалом першого вересня робота відновилася у 19,5 тисячі ЗОШ. Там навчатимуться понад 4 мільйони дітей.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “На столичних Осокорках відкрили гімназію «Київська Русь»”
  1. А можно еще одну школу в микрорайоне Позняки 4-А, на ул. Пчелки. А то детей много а школы нет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *