Перший дзвінок пролунав! - pershyi dzvonykДнем знань, розпочався новий навчальний рік. Попереду в учнів місяці копіткої роботи: домашні, контрольні, самостійні, зрештою – іспити.

Та для тих, хто вперше йде до школи, ці слова ще нічого не означають. 1 вересня – свято і, щоби розділити радість, на урочисту лінійку першокласників супроводжували цілі родини.

На першій у житті  лінійці  побували 443,5 тисячі діток. Це на 12 тисяч більше, ніж торік. Лише столичні школи приймуть у 2013-му 26 тисяч першокласників.

Особливим цей навчальний рік стане і для випускників. Після завершення одинадцятого класу їм належить складати ЗНО. Сьогодні йдеться про 270 учнів випускних класів. Готуватись до тестування, а також працювати над балами атестата ці діти вже традиційно починають буквально з першого дня.

Перший урок, що відбувся у школах цьогоріч, присвятили Тарасу Шевченку. Про творчість Кобзаря дітям розповідали, бо 9 березня 2014 року Україна відзначатиме 200-річчя від дня народження великого поета. Також Шевченківську лекцію прочитали студентам усіх навчальних закладів.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *