У Клайпеді на «Чотирьох вітрах» викладачі КДІДІПМД імені Бойчука створили «Дерево щастя» - ddhУ литовському місті Клайпеда у серпні 2013 року відбувся Сьомий міжнародний пленер ковалів «Чотири вітри», учасниками якого стали художники по металу з Литовської Республіки, Чехії, Латвійської Республіки та України. 

Кожного року майстри ковальської справи виконують мистецький об’єкт для встановлення у цьому портовому місті. Цьогоріч художники створили «Дерево щастя», яке надалі молодята прикрашатимуть замками, що скріплюють кохання. Ідея створення дерева виникла як альтернатива поширеному у багатьох країнах звичаю навішувати такі замки на мости. Прагнучи вберегти мости міста від руйнування, міська рада Клайпеди звернулася до Литовської спілки ковалів на чолі з відомим ковалем Лінасом Лещаускасом з проханням виконати подібний арт-об’єкт. 

Серед учасників пленеру були і викладачі Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука: художник по металу, доцент кафедри художніх виробів з дерева і металу, Ілля Поп’юк та кандидат мистецтвознавства, заслужений працівник культури України, завідувач кафедри теорії та історії мистецтва, Ірина Міщенко.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *