«На виконання завдань Глави держави щодо модернізації освіти в регіоні, ми забезпечуємо молодь області якісними знаннями, дбаємо про інфраструктуру навчальних закладів, створюємо належні умови для навчання і роботи студентів та викладачів», – зазначив керівник регіону під час урочистого відкриття санаторію-профілакторію Сумського державного університету.

За його словами, освіта на Сумщині наближається до європейських стандартів, стає по-справжньому якісною та доступною. Очільник області висловив сподівання, що рівень оздоровлення в санаторії буде найвищий.

У ході урочистого відкриття закладу Юрій Чмирь вручив Почесні Грамоти голови Сумської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у створення санаторію-профілакторію.

За словами студентки першого курсу Анни Загребельної, відкриття санаторію-профілакторію – важлива подія в житті студентів СумДУ, що навчаються в медичному інституті за спеціальністю «Лікувальна справа», адже це – прекрасна можливість пройти практику на базі установи європейського зразка.

«Ми докладемо всіх зусиль, аби отримати відмінні знання за обраним фахом, щоб мати можливість працювати в оздоровчому закладі такого рівня», – сказала студентка першого курсу медінституту Марина Торканевська.

Сумська ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу