Гуманітарний інститут відкрили до ювілею Тараса Шевченка - 63У Каневі відкрито новий Гуманітарний інститут. З’явився новий навчальний заклад на базі вже існуючого Канівського училища культури і мистецтв у структурі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Нагадаємо, новий навчальний заклад створено на виконання Указу Президента України Віктора Януковича у рамках підготовки та відзначення 200-річного ювілею від дня народження Тараса Шевченка.

Інститут здійснюватиме підготовку хореографів, фахівців з образотворчого та музичного мистецтва за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Тулуб, вітаючи присутніх під час урочистостей, зазначив: «Створення цього закладу – це ще один крок до гідного пошанування генія українського народу Тараса Шевченка. Вже сьогодні студентські лави інституту поповнило більше 100 вчорашніх абітурієнтів та випускників училища».

У майбутньому випускники матимуть можливість продовжувати навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини за освітньо-кваліфікаційними рівнями «спеціаліст» та «магістр». Майстерності майбутніх фахівців навчатимуть більше 20 науково-педагогічних працівників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

За словами директора Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Юрія Коровайченка, необхідність відкриття нового навчального закладу зумовлена, передусім, виконанням Указу Президента України, а також збереженням духовної і культурної спадщини регіону, що пов’язаний з іменем Тараса Шевченка. Щодо перспектив Гуманітарного інституту, то все залежить від правильності обраних напрямів для навчання, оскільки зараз там є і відповідний кадровий потенціал, який потрібно зберігати та розвивати, і певні традиції, що вже склалися під час підготовки фахівців гуманітарного профілю. У майбутньому новий Гуманітарний інститут, що у Каневі, дійсно може стати закладом Всеукраїнського рівня.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *