У Сокирянській колонії навчається майже 200 школярів - 1378197785 zona schkolaУ Сокирянській колонії до  навчального процесу наразі приступило 187 засуджених, з них у 9 класі – 44 особи; 10 класі – 74 особи; 11 та (12) випускному класі – 69 осіб.
Після проведення урочистостей засуджені переглянули Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок з нагоди 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря.

Під навчальний заклад виділено окреме приміщення, яке має предметні кабінети з фізики і математики, з української та іноземної мови та літератури, історії та права, хімії, географії, біології, комп’ютерних технологій, читальну залу, шкільну бібліотеку та учительську. Працюють тут 10 учителів.

Також у школі працюють факультативи та гуртки, а саме: основи економіки, основи екології, основи техніки, основи технічного креслення, основи комп’ютерної грамотності. Заняття відвідують засуджені, які виявили бажання додатково освоїти факультативні курси, для підвищення свого загальноосвітнього рівня та подальшого здобуття спеціальності у вищих навчальних закладах.

Як повідомляє прес-служба відділу ДПтСУ в Чернівецькій області, по завершенні навчання вони отримують відповідні документи: атестати, дипломи загальнодержавного зразка, в яких немає жодних позначок про те, що вони видані в місцях позбавлення волі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *