Що цікавого відбуватиметься для франківських дітей влітку? -Літо уже розпочалося і чимало батьків не знають, що цікавого запропонувати для своєї дитини. Чимало маленьких мешканців Івано-Франківська залишаються протягом літа в місті. Для таких дітей та підлітків керівники дитячо-юнацьких клубів міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання підготували на літо цікаву програму. Про неї розповіла директор Центру Леся Зваричук.

Святкові заходи для дітей уже розпочалися 1 червня загальноміською програмою «Свято республіки дитинства» до Міжнародного Дня захисту дітей.

Уже з 8 червня діти зможуть прийняти участь у науково-пізнавальній патріотичній програмі «Чорний ліс-2012».

7 червня у клубі «Прометей» відбудеться розважально-інтелектуальна програма «Літо-літечко». А 8 червня в актовому залі ЗШЛ №23 пройде дискотека «Віват, літо!».

16 червня на членів дитячо-юнацької адміністрації Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання чекає екскурсійно-відпочинкова поїздка «Коломия-Княждвір».

А 21 червня у міському парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка відбудеться одразу два загальноміські конкурси краси «Принцеса клубів-2012» та «Юний джентльмен-2012».

26 червня у клубі «Мрія» пройде відпочинково-розважальна програма «У колі друзів». 27 червня у клубах «Юність» або «Прометей» відбуватиметься гумористична програма «Веселий Бібабо».

29 червня на міському озері учасники клубів «Золота ракетка» та «Бойові рукавички» проведуть спортивні розваги.

А 5 липня на міському озері учасники клубів «Гарт», «Романтик», «Юність», «Легінь» організують свято «Купальський віночок».

На липень також запланований екскурсійно-відпочинковий похід на Вовчинецькі гори. Протягом серпня біля клубу «Богартир» відбуватимуться майстер-класи «Майбутньому туристу».

24 серпня до Дня Незалежності України на Вічевому майдані пройде загальноміське свято «Ми діти твої, Україно!». Крім того, у серпні на базі клубу «Оріон» відбудеться культурно-розважальне свято «Останні акорди літа».

У серпні на міському озері учасники клубу «Золота ракетка» проведуть спортивні розваги. А завершиться відпочинково-розважальна програма для дітей Івано-Франківська святом «Останні акорди літа», яке пройде 31 серпня на літній сцені клубу «Юність» (вул. Коновальця, 144а).

За матеріалами pravda.if.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *