Реконструкція закладу тривала декілька років, а на його оновлення спрямували майже 2,5 мільйона бюджетних гривень. За ці кошти, зокрема, обладнали 10 навчальних кабінетів, актову залу і майстерню. Окрім того, закупили нове сценічне вбрання для виступів, 10 комп’ютерів, музичну і звукопідсилювальну апаратуру, а також меблі та навчально-методичні посібники. На базі будинку дитячої та юнацької творчості працюватиме 30 гуртків. 

Тут, зокрема, діятимуть студії декоративно-прикладного мистецтва та технічної творчості, а також художня, комп’ютерна і хореографічна студії. До того ж в оновленому приміщенні невдовзі будуть гуртки з туризму, бойового гопака, а ще центр патріотичного виховання та дозвілля. В закладі працюватиме 80 педагогів, водночас змістовним відпочинком вдасться охопити понад півтисячі школярів Березнівського району Рівненської області.

Загалом на Рівненщині майже 100 тисяч дітей займаються у різноманітних гуртках та секціях. Частина їх діє при школах (понад 3 тисячі). Тим часом у районах функціонує 53 позашкільні навчальні заклади. Там налічується 2 719 секцій, які відвідує більше 45 тисяч дітей. Окрім того, у районах реконструюють будинки культури та творчості, а також відкривають центри раннього естетичного виховання. В області й надалі працюватимуть над тим, аби залучати дітей до позашкільної освіти та до творчості. Адже це сприяє всебічному розвитку особистості, що передбачено в соціальних ініціативах Президента України, зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Олексій Губанов. Загалом же в Україні за останні три роки позашкільних навчальних закладів стало більше. Так, якщо в 2010 році всебічний розвиток забезпечували 1 493 таких заклади, то нині на 61 більше.

За інформацією Рівненської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу