Інститутом стратегічних оцінок при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» минулого року було оголошено конкурс «Природне землеробство України – шлях до здоров’я і добробуту нації», в якому взяли участь 124 студенти з 40 вищих навчальних закладів України.

Найбільшу кількість студентських робіт на конкурсі  представив Дніпропетровський національний університет ім. О.Гончара. За період проведення конкурсу (з жовтня 2011 року до травня 2012 року) на розгляд фахової комісії надіслано 115 робіт молодих науковців. Традиційно увага учасників зосереджувалася на питаннях екологізації усіх сфер господарської діяльності як пріоритетного напряму аграрної політики України.

Тематично роботи учасників конкурсу були розподілені на п’ять груп: «Організаційно-економічні та правові проблеми органічного виробництва та шляхи їх розв’язання», «Організація органічного виробництва в особистих селянських та фермерських господарствах», «Організація органічного виробництва в сільськогосподарських підприємствах (агрофірмах) (на прикладі конкретного підприємства)», «Державне сприяння розвитку органічного виробництва (ціноутворення, кредитна та податкова політика тощо)» та «Організація ринку та маркетингу продукції органічного виробництва (за видами продукції)».

У своїх грунтовних дослідженнях студенти продемонстрували високий рівень наукової думки, зумівши якнайкраще проаналізувати особливості натурального виробництва в Україні.

Усі переможці конкурсу та їхні наукові керівники були відзначені дипломами і грошовими преміями від Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу