Оголосили конкурс періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва - vredknig.jpgДержкомтелерадіо України розпочав прийом матеріалів на Всеукраїнський конкурс серед періодичних друкованих видань для дітей та юнацтва, що виходили у 2013 році.

Творче змагання проводиться у номінаціях: «Краще періодичне друковане видання для дітей» та  «Краще періодичне друковане видання для юнацтва».

Конкурс засновано Держкомтелерадіо України. Його мета – сприяти розвитку дитячої періодики, підвищити роль друкованих ЗМІ у вихованні підростаючого покоління, популяризувати сучасні технології художнього оформлення та поліграфічного виконання періодичних друкованих видань для юних читачів.

Прийом конкурсних матеріалів триває з 1 вересня до 1 грудня. Їх треба надсилати на адресу Держкомтелерадіо: 01001,  м. Київ,  вул. Прорізна, 2, кімната 704; контактний телефон 278-86-96.

На конкурс подаються друковані періодичні видання для дітей та юнацтва загальнодержавної, регіональної та місцевої сфер розповсюдження у кількості не менше 6 номерів, що побачили світ упродовж поточного  року.

Переможців конкурсу визначає журі, у складі якого – представники творчих спілок, громадськості, Міністерства освіти і науки, Держкомтелерадіо.

Переможці Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва отримують звання лауреата та нагороджуються спеціальним дипломом згідно з кожною номінацією.

Нагадаємо, що у різні роки переможцями конкурсу ставали газета «Казковий вечір», журнали «Барвінок», Малятко», «Артклас», «12+», «Юний натураліст», «Ангелятко», «Колосок», «Мамине сонечко», «Диво-деревце», «Абетка права».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *