11- річний хлопчик став наймолодшим студентом в історії Техаського християнського університету ( Texas Christian University ). Незважаючи на свій вік, американець навчається нарівні з однокурсниками.

За словами батьків  вундеркінда Карсона Хьюи-Ю ( Carson Huey – You ), їх син продемонстрував неабиякі розумові здібності ще у два роки.
“Маленький Карсон читав цілі розділи з книг. За рік, він почав множити і ділити числа “, – згадує мати хлопчика Кларетта ( Claretta ).

У 5 років Карсон пішов до школи, і вчителям стало зрозуміло, що його навчання завершиться набагато раніше, ніж у його однолітків. Їх очікування виправдалися – в 10 років Хьюи-Ю закінчив вищу (старшу) школу. І ось тут перед батьками Карсона завчасно постало серйозне питання: в якому освітньому закладі їх син продовжить навчання?

“Ми розуміли, що наша дитина володіє блискучим інтелектом, але не хотіли, щоб він поспішав з  коледжем чи університетом, – каже батько малолітнього генія Андре (Andre ). – Щоб не тиснути на Карсона, ми запропонували йому самостійно вирішити, і він обрав навчання в Техаському християнському університеті “

” В університеті дуже цікаво. Там так само просто, як в школі, тільки кампус просторіший і людей більше. Я вже подружився з кількома хлопцями “, – ділиться враженнями 11-річний студент.

Інтереси у Карсона такі самі, як і у більшості хлопчиків його віку: він любить грати на приставці і дивитися “Зоряні війни”. А ось його плани разюче відрізняються від прагнень однолітків, оскільки вундеркінд сподівається отримати докторський ступінь до свого 20-річчя.

12

3

5

6

4

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *